Preskočiť na obsah
ALL CARS TT

Doprava a logistika

ALL CARS TT s. r. o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Ružindol
Od roku
2025
IČO
57 018 758

ALL CARS TT

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Záhradná 342/36, 919 61 Ružindol
Na trhu od
10. júna 2025
IČO
57 018 758
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ALL CARS TT

ALL CARS TT, s. r. o. sídli na adrese Záhradná 342/36, 919 61 Ružindol. Zapísaná je od 10. júna 2025 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel, pravy karosérií a údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.

Základné údaje

Obchodné meno
ALL CARS TT, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
57 018 758
DIČ
2122536944
Dátum vzniku
10. júna 2025
Sídlo
Záhradná 342/36, 919 61 Ružindol
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 59851/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ALL CARS TT zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel

  • Pravy karosérií

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Pravy karosérií
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ALL CARS TT, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Záhradná 342/36, 919 61 Ružindol.

Čím sa ALL CARS TT, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; pravy karosérií; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.

Aké je IČO – ALL CARS TT, s. r. o.?

IČO je 57 018 758, DIČ 2122536944.

Kedy vznikla ALL CARS TT, s. r. o.?

Vznik: 10. júna 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Záhradná 342/36 919 61 Ružindol

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ALL CARS TT, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese all-cars-tt.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.